מכון אבישי 3 תמונות

מעוניינים לשמוע עוד פרטים? מלאו את הטופס ואצור אתכם קשר בהקדם האפשרי

או חייגו 052-509-6327

ממליצים

רקע נוסף

שלום

אבישי כץ מלווה ומנחה את התוכנית הביתית התנהגותית של בני יהונתן במשך 6 שנים.

ליהונתן בני האהוב ומקסים בן 8 יש אוטיזם והוא בתפקוד נמוך ואינו וורבלי.

אבישי מנחה את התרפיסטית הביתית והיא מלמדת את יהונתן במגוון של תחומים. התוכנית דינמית בהתאם ליכולות של יהונתן. ובנוסף מנחה אותנו ההורים כיצד להגיב להתנהגותו.

יש ליהונתן מורכבויות נוספות מהאוטיזם סביבן יש ליהונתן בעיות התנהגותיות קשות.

בתחילת הדרך ליהונתן היה צורך גדול מאוד בגרייה חושית, בנדנודים, קפיצות ומגע עמוק. להפיל כסאות וטרוק דלתות בחזרתיות גדולה מאוד. ברמה כזאת שהיה מסכן את עצמו ומפריע ליתר בני הבית. אבישי הסביר לנו ההורים והנחה כיצד נוכל לטייב את הצורך שלו לדברים אפשריים, בטוחים ושאינם מפריעים לשגרת הבית.

לדוג' ליהונתן יש בעיית חמורה של יקיצות בשינה. הוא נרדם בקלות אך מתעורר בלילות. מלבד הטיפול התרופתי אבישי הנחה אותנו ההורים כיצד להתנהג מולו. הכוונה עזרה לנו להשים ליהונתן גבולות ואכן ב"ה יש שיפור ביקיצות.

שיהונתן מתוסכל, כאשר אינו מקבל כרצונו בלבד, הוא מגיב בהתקפי זעם, מטיח את ראשו בקיר וברצפה ומתנהג באלימות בעיקר כלפי עצמו. זה עלול לקרות בכל מקום. אבישי הנחה אותנו כיצד עלינו לנהוג שזה קורה וכיצד נוכל לאמץ כלים של הטרמה ליהונתן כדי להפחית עבורו את האי וודאות.

מורכבות נוספת שישנה היא האוכל. וכאן המורכבות גדולה מאוד. יהונתן מאוד בררן וסלקטיבי. אפשר לספור על כף יד אחת את מזונותיו. שעיקרם פחמימות. בהנחיתו של אבישי הצלחנו להביא את יהונתן לכך שהוא טועם היום קציצת עוף שזה טיפונות של חלבון לגוף.

התייחסות של אבישי היא הוליסטית ומתייחסת לכל תחומי החיים, להגבלת המסכים, שהמסך הוא הדבר הכי קל ליהונתן לגם לשמירה של אורך חיים בריא.

אנחנו מרגישים שיהונתן משתפר ומאמץ לעצמו הרגלים טובים. הוא ב"ה מתקדם בכל התחומים. אנחנו בטוחים שזה בזכות התוכנית הביתית האינטנסיבית וכל כך משמעותית עבורנו.

 

רקע
רקע נוסף

לאבישי היקר,

אין בפינו מילים, להביע את הערכתנו הרבה אליך

תודה רבה על הליווי המסור במירון שלנו.

תודה על ההדרכה העוטפת, הזמן שהקדשת, התוכניות שכל כך הקפדת לממש ולא ויתרת,

על האמונה שנטעת בנו בכל יום מחדש, כי כשמתמידים הכול אפשרי.

תודה על הזמינות האינסופית, על האכפתיות והיחס החם

תודה שנתת לנו לראות שאפשר גם אחרת.

תודה על המקצועיות, ללא פשרות, על כך שלרגע לא נתת לנו לוותר, על כל המילים החמות, על הרצינות ועל כך שהיית שם כעוגן עבורנו בשלבים הקריטיים של מירון ושלנו כמשפחה.

אוהבים, מעריכים ומודים

זהבה ובנימין ברוך

רקע
רקע נוסף

רקע
רקע נוסף

מיטל

אנו הורים לילד אוטיסט בן 15 לפני כעשר שנים קיבלנו המלצה על אבישי כץ כמנתח התנהגות,

פנינו אליו והתחלנו טיפול. הדרך לשינוי הייתה מאתגרת אך הניבה תוצאות מדהימות .עד היום אנו פונים אליו עם קושיים או אתגרים חדשים והוא מכין תוכנית התנהגות לפי הצרכים שלנו לדוגמא, בתקופת הסגר בעקבות הקורונה אסיף התמודד עם קושי עצום והתחיל בהתפרצויות זעם .

ובאלימות ברמה יומיומית פנינו לאבישי לאחר שהיינו מיואשים ולא ראינו סוף להתנהגות הזו והוא בנה לנו תוכנית שעבדה כמו קסם.

היה מאוד מאתגר בהתחלה ועם הזמן אסיף למד להיות פחות ופחות עם התקפי זעם והאלימות . כמעט ונעלמה לגמרי אבישי מקצועי מאוד ואנושי מאוד הוא מבין ומכיל ומייעץ בכל רגע שאנו פונים אליו ונותן לנו פתרונות .

שאנשי מקצוע אחרים לפעמים לא יכולים לתת .ממליצה לכל משפחה שמתמודדת עם בעיות התנהגות בבית להעזר בטיפול הנהדר הזה

רקע
מלאו את הטופס ואצור אתכם קשר בהקדם האפשרי
מלאו את הטופס ואצור אתכם קשר בהקדם האפשרי
Open chat